• 2017/04/24
    • 00:00
      TORONTO MAPLE LEAFS - WASHINGTON CAPITALS
    • 00:10
      SOL DE AMERICA - GUARANI ASUNCION
    • 00:15
      ARSENAL DE SARANDI - CA INDEPENDIENTE
    • 00:30
      HUACHIPATO - UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
    • 01:00
      NEW YORK METS - WASHINGTON NATIONALS
    • 01:00
      SANTOS LAGUNA - AMERICA DE MEXICO
    • 01:00
      RACING CLUB DE AVELLANEDA - RIVADAVIA DE MENDOZA
    • 01:30
      ALIANZA FC - SANTA GEMA FC
    • 01:30
      CD PLAZA AMADOR - SPORTING SAN MIGUELITO
    • 01:30
      INDEPENDIENTE MEDELLIN - DEPORTES TOLIMA
    • 02:00
      DEPORTIVO WALTER FERRETI - MANAGUA FC
    • 02:00
      JUAREZ FC - POTROS UAEM
    • 03:00
      AYUKAWA, MANA - OKUNO, AYAKA
    • 03:00
      GASANOVA, ANASTASIA - HANATANI, NAGI
    • 03:00
      GAI, AO - MOORE, JESSICA
    • 04:00
      HAET, MICHAELA - THAMCHAIWAT, BUNYAWI
    • 04:00
      CHEN, JIAHUI - MENG, RAN
    • 04:00
      YANG, ZHAOXUAN - PEI, TINGTING
    • 04:00
      HAN, SUNG-HEE - PALHA, NATASHA
    • 04:00
      THANDI, KARMAN KAUR - GREY, SARAH BETH
    • 04:30
      SUN, XU LIU - ZHANG, YUKUN
    • 05:00
      VORONIN, DIMITRIY - DUBRIVNYY, ARTEM
    • 05:00
      LOZAN, KRISTIAN - KIUAMOV, TIMUR
    • 05:00
      SEOL, JAE-MIN - KOROLEV, VLADIMIR
    • 05:00
      BOTEZAN, GEORGE - CHEKHOV, ANTON
    • 05:30
      OZEKI M / YOSHITOMI A - SAE-EUNG J / SAWASDEE W
    • 05:30
      LUANGNAM N / WONGTEANCHAI V - KUMHOM L / TEERACHODJIRANON N
    • 06:00
      PALKINA, KSENIA - MASLENKOVA, MILANA
    • 06:00
      BOBROV, BOGDAN - TURGUNOV, AZIZHON
    • 06:00
      AKITA, SHIHO - RODIONOVA, ARINA
    • 06:30
      KARIMOV, ADIL - TSIVADZE, GEORGE
    • 06:30
      RATNIUK, MAXIM - SERDARUSIC, NINO
    • 07:00
      BUAYAM K / LAZAREVA M - BHAMBRI P / PALHA N
    • 07:00
      CHEAPCHANDEJ P / HAN S-H - JANDAKATE C / MOMKOONTHOD T
    • 07:00
      ZHANG, KAI LIN - XUN, FANG YING
    • 07:30
      ISMAILOV, TEMUR - SULTANBEKOV, AMAL
    • 07:30
      KUWATA, HIROKO - KATO, MIYU
    • 07:30
      BAJOR, NATALIA - KNYSZEWSKA, PAULINA
    • 08:00
      CHEMBOTAYEV Z / TASHBULATOV D - GAKHOV I / KHASSANOV R
    • 08:00
      UFA-ALISA - AGU-ADIIF
    • 08:00
      KIM J H / SEOL J-M - LOZAN K / VORONIN D
    • 08:10
      OLENDZKA, ANETA - RAKOVAC, LEA
    • 08:30
      GREY S B / THANDI K K - GEUKENS B / KLASEN A
    • 08:50
      KRAMER, TANJA - GOBEL, JESSICA
    • 09:00
      GASANOVA A / RODIONOVA A - ADAMCZAK M / CHAN C-W
    • 09:00
      JANKOVIC, MIKI - FOMIN, SERGEY
    • 09:30
      YOSHIDA, MITSUKI - TIMINA, YANA
    • 09:30
      KOLAR Z / SERDARUSIC N - VILELLA MARTINEZ M / ZHURBIN A
    • 09:30
      KINGSTON CITY FC - PORT MELBOURNE SHARKS SC
    • 10:00
      SLOVAKIA - BELARUS
    • 10:00
      RUSSIA - TURKEY
    • 10:00
      MFK OKD KARVINA - FK TEPLICE
    • 10:10
      BAJOR, NATALIA - OLENDZKA, ANETA
    • 10:30
      ISMAILOV T / KALOVELONIS M - BALAJI N S / VARDHAN V
    • 10:50
      KRAMER, TANJA - RAKOVAC, LEA
    • 11:00
      WESTERN RAILWAY - UNION BANK
    • 11:30
      FK GABALA - INTER BAKU
    • 11:30
      KINGSTON CITY FC - PORT MELBOURNE SHARKS
    • 11:30
      YOSHIDA, MITSUKI - GOBEL, JESSICA
    • 12:00
      SPARTAK MOSCOW - URAL EKATERINBURG
    • 12:00
      1 FK PRIBRAM - FK BAUMIT JABLONEC
    • 12:00
      ODDS BK II - NARDO
    • 12:00
      CESKE BUDEJOVICE - BOHEMIANS 1905
    • 12:00
      BESIKTAS - ADANASPOR
    • 12:00
      SAIDKARIMOV S / SULTANBEKOV A - SAPAEV B / TSOY P
    • 12:10
      TIMINA, YANA - KNYSZEWSKA, PAULINA
    • 12:30
      JAPAN - CROATIA
    • 12:45
      WARRIORS FC II - HOUGANG UNITED FC II
    • 12:50
      BAJOR, NATALIA - KRAMER, TANJA
    • 13:00
      SOL DE AMERICA - GUARANI ASUNCION
    • 13:00
      OLIMPIA ASUNCION - SPORTIVO LUQUENO
    • 13:00
      SPORTIVO TRINIDENSE - RUBIO NU
    • 13:00
      STELLA AZZURRA ROMA-NORD - US VICTORIA LIBERTAS
    • 13:00
      JONG HERACLES ALMELO - JONG SC HEERENVEEN
    • 13:00
      FC ZUGDIDI - FC MESHAKHTE TKIBULI
    • 13:00
      TORPEDO KUTAISSI - FC SAMTREDIA
    • 13:00
      PISTOIA BASKET - TIBER BASKET
    • 13:00
      DINAMO-FARM KURSK - NEFTYANIK-AVANGARD OMSK
    • 13:00
      YENISEY KRASNOYARSK - URALOCHKA-NTMK
    • 13:00
      SUNGUL - DINAMO CHELYABINSK
    • 13:30
      ESBJERG - OB ODENSE
    • 13:30
      OLENDZKA, ANETA - KNYSZEWSKA, PAULINA
    • 13:30
      ESTEGHLAL AHVAZ FC - PARS JONOUBI JAM
    • 13:30
      BADERAN TEHRAN - ALUMINIUM ARAK FC
    • 13:30
      COLON - CA TIGRE
    • 14:00
      CHANIA - ANAGENNISI KARDITSAS 1904
    • 14:00
      BESIKTAS COLA TURKA - AGU SPOR
    • 14:00
      FK KUBANOCHKA KRASNODAR - ZHFK YENISEY KRASNOYARSK
    • 14:00
      HC NOMAD ASTANA - ARYSTAN TEMIRTAU
    • 14:00
      ATLETICO RIVER PLATE - CA CERRO
    • 14:00
      ISTANBUL UNIVERSITESI - YAKIN DOGU UNIVERSITESI
    • 14:00
      FRANCE - ROMANIA
    • 14:00
      DYNAMO-NPU KIEV - INTERKHIM-SDUSHOR ODESSA
    • 14:00
      FEYENOORD ROTTERDAM - SBV EXCELSIOR
    • 14:00
      FC VIKTORIA PLZEN - AC SPARTA PRAHA
    • 14:00
      IRELAND - CZECH REPUBLIC
    • 14:00
      HUNGARY - USA
    • 14:00
      DYNAMO-NPU KIEV - INTERKHIM-SDUSHOR ODESSA
    • 14:00
      FC LADA TOLYATI - FK VOLGA ULYANOVSK
    • 14:30
      BULGARIA - BELGIUM
    • 14:30
      JONG SC CAMBUUR - RODA JC KERKRADE
    • 15:00
      AL-Merrikh - Hilal Obied
    • 15:00
      AHLI MADANI - ALAMAL ATBARA
    • 15:00
      BOTEV VRATSA - LUDOGORETS RAZGRAD B
    • 15:00
      LOKOMOTIV SOFIA - CSKA SOFIA II
    • 15:00
      BALIKESIRSPOR - ALTINORDU
    • 15:00
      POLITEKHNIKA LVOV - POLTAVA-BASKET
    • 15:00
      ROSTOV-DON - MBA-2 MOSCOW
    • 15:00
      UOR-2 - UGNTU-VNZM UFA
    • 15:00
      DINAMO VRANJE - OFK BELGRADE
    • 15:00
      FC BUNYODKOR TASHKENT - AL AHLI KSA
    • 15:00
      PALL. BIELLA SSDARL - ASD COSTA VOLPINO
    • 15:00
      TIMINA, YANA - GOBEL, JESSICA
    • 15:00
      GALATASARAY - ISTANBUL BBSK
    • 15:00
      JUMBO COLLECTION CANTU - PINO DRAGONS FIRENZE
    • 15:30
      FK SEPTEMVRI SOFIA - FC SOZOPOL
    • 15:30
      MUMBAI INDIANS - RISING PUNE SUPERGIANT
    • 15:40
      YOSHIDA, MITSUKI - RAKOVAC, LEA
    • 16:00
      AL HILAL RIYADH - PERSEPOLIS FC
    • 16:00
      SL BENFICA - FC RB SALZBURG
    • 16:00
      SPORTING BRAGA B - ACADEMICA DE COIMBRA
    • 16:00
      SPARTA&K MOSCOW REGION - VIDNOJE - DINAMO-GUVD NOVOSIBIRSK
    • 16:00
      MALIYE MILLI PIYANGO ANKARA - INEGOL BELEDIYESPOR
    • 16:00
      AL-MASRY - AL-ZAMALEK
    • 16:00
      LITHUANIA - NETHERLANDS
    • 16:00
      CS MUNICIPAL STUDENTESC IASI - ASA TARGU MURES
    • 16:00
      RYAZAN VDV - WFC ROSSIYANKA
    • 16:00
      INFORMATICA TIMISOARA - DUNAREA CALARASI
    • 16:00
      MBA MOSCOW - VOLOGDA-CHEVAKATA
    • 16:00
      ZVEZDA-2005 PERM - CHERTANOVO MOSKVA
    • 16:20
      OLENDZKA, ANETA - KRAMER, TANJA
    • 16:30
      MANISASPOR - DENIZLISPOR
    • 16:30
      HIFK - FC LAHTI
    • 16:30
      KALPA HOCKEY - TAPPARA TAMPERE
    • 16:30
      SLOVAKIA - CZECH REPUBLIC
    • 16:35
      AL WAHDA FC ABU DHABI - AL-RAYYAN
    • 17:00
      FCI TALLINN - JK SILLAMAE KALEV
    • 17:00
      SKIF - DINAMO ASTRAKHAN
    • 17:00
      HELIOS SUNS - MBK RIEKER KOMARNO
    • 17:00
      GOBEL, JESSICA - KNYSZEWSKA, PAULINA
    • 17:00
      HC DUNAREA BRAILA - HCM RAMNICU VALCEA
    • 17:00
      DYNAMO KURSK - UMMC JEKATERINBURG
    • 17:00
      AFA OLAINE - FK TUKUMS 2000/TSS
    • 17:00
      AURORA DESIO - PALLACANESTRO REGGIANA
    • 17:00
      CALCIT KAMNIK - ACH VOLLEY LJUBLJANA
    • 17:00
      OLYMPIAKOS PIRAEUS - PAOK THESSALONIKI
    • 17:00
      CSKA MOSCOW - FC DONCHANKA AZOV
    • 17:00
      GHARGHUR FC - VITTORIOSA STARS
    • 17:00
      REYER VENEZIA - S PAOLO OSTIENSE
    • 17:00
      POLAND - HUNGARY
    • 17:00
      ZOB AHAN FC - AL-AIN
    • 17:00
      AZS UNIWERSYTET GDANSKI - AZS POLITECHNIKA KORONA KRAKOW
    • 17:00
      BURGOS CF - CULTURAL LEONESA
    • 17:00
      MFK DINA - FK NOVAJA GENERACIJA
    • 17:15
      BAKKEN BEARS - HORSENS IC
    • 17:30
      SANLIURFASPOR - GAZIANTEP BLD SPOR
    • 17:30
      PEC ZWOLLE - FORTUNA SITTARD
    • 17:30
      FC VESZPREM - DUNAFERR FC
    • 17:30
      BALLERUP SKOVLUNDE FODBOLD - KASTRUP
    • 17:30
      NEC NIJMEGEN - WILLEM II TILBURG
    • 17:30
      SKEID FOTBALL - VALERENGA IF 2
    • 17:30
      VALLENSBAEK IF - HB KÖGE
    • 17:30
      DORDRECHT FC - GO AHEAD EAGLES
    • 17:30
      RABA ETO - VSE SWIETELSKY HALADAS
    • 17:30
      NAC BREDA - ADO DEN HAAG
    • 17:30
      RKC WAALWIJK - VVV/HELMOND SPORT
    • 17:40
      TIMINA, YANA - RAKOVAC, LEA
    • 18:00
      BESIKTAS JK - ADANASPOR
    • 18:00
      TRELLEBORGS FF - ÖRGRYTE IS
    • 18:00
      FK HAUGESUND - MOLDE FK
    • 18:00
      MALMO FF - DJURGARDENS IF
    • 18:00
      IK SIRIUS FK - KALMAR FF
    • 18:00
      PIRIN BLAGOEVGRAD - LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
    • 18:00
      AARHUS GF - AALBORG BK
    • 18:00
      IF SYLVIA - ASSYRISKA KF I NORRKÖPING
    • 18:00
      ASK KS SIARKA TARNOBRZEG - ASSECO PROKOM GDYNIA
    • 18:00
      BC HALLMANN VIENNA - WBC RAIFFEISEN WELS
    • 18:15
      HV71 - BRYNAS IF
    • 18:20
      BAJOR, NATALIA - YOSHIDA, MITSUKI
    • 18:30
      YELLOW RED KV MECHELEN - KV OOSTENDE
    • 18:30
      AS EUPEN - ROYAL CHARLEROI SC
    • 18:30
      SPORTING LOKEREN - KV KORTRIJK
    • 18:30
      KV RS WAASLAND BEVEREN - R.MOUSCRON-PERUWELZ
    • 18:30
      STANDARD LIEGE - KRC GENK
    • 18:30
      SV ZULTE WAREGEM - KVC WESTERLO
    • 18:30
      RSC ANDERLECHT - CLUB BRUGGE
    • 18:30
      KRISTIINE JK - JK POSEIDON II
    • 18:30
      SC FOTBAL CLUB FCSB SA - FC VIITORUL CONSTANTA
    • 18:30
      1. FC KOLN II - ROT WEISS ESSEN
    • 18:30
      NE MEGARIDAS - AE KALLITHEAS
    • 18:30
      HUNGARY - AUSTRIA
    • 18:45
      NEUCHATEL XAMAX FC - FC ZURICH
    • 19:00
      KAA GENT - ST. TRUIDENSE VV
    • 19:00
      BASKET RIMINI CRABS - NOVIPIU JUNIOR CASALE
    • 19:00
      ELEFTHERIA MOSHATOU AO - PERA AS
    • 19:00
      AL-AHLY CAIRO - TANTA
    • 19:00
      FINLAND - TURKEY
    • 19:00
      ESPEROS POK - GS ERMIS PERAMATOS
    • 19:00
      ENOXI TRAHONON/DIA - PEIRAIKOS SYNDESMOS
    • 19:00
      HAPOEL AKKO - HAPOEL BNEI LOD
    • 19:00
      AE SOURMENON/ELLINIKOU - AOP FALIROU
    • 19:00
      HAPOEL RAMAT GAN FC - MACCABI NETANYA
    • 19:00
      SK INTEROBAL PLZEN - SK SLAVIA PRAHA
    • 19:00
      VIRTUS PALLACANESTRO BOLOGNA - ALLMAG PMS BASKETBALL
    • 19:00
      HAPOEL TEL AVIV - HAPOEL KFAR SABA
    • 19:00
      KRAMER, TANJA - KNYSZEWSKA, PAULINA
    • 19:00
      BEITAR TEL AVIV RAMLA - MACCABI AKHI NAZARETH
    • 19:00
      DAS DRAPETSONAS - ALF ALIMOU
    • 19:15
      VFB STUTTGART - 1. FC UNION BERLIN
    • 19:30
      RUSSIA - ITALY
    • 19:30
      UAI URQUIZA - COMUNICACIONES BSAS
    • 19:30
      FC MIDTJYLLAND - KOBENHAVN HANDBOLD
    • 19:30
      ARGENTINO DE QUILMES - LUJAN
    • 19:30
      US ALBINOLEFFE - PORDENONE CALCIO
    • 19:30
      EUROPA POINT FC - MANCHESTER 62 FC
    • 19:30
      CLUB ATLETICO FENIX - ESTUDIANTES DE BUENOS AIRES
    • 19:30
      CALCIO PADOVA - US ANCONA 1905
    • 19:30
      CLUB ATLETICO SAN MIGUEL - SACACHISPAS FC
    • 19:30
      FC MIDLAND - CS DOCK SUD
    • 19:30
      YUPANQUI - CENTRO ESPANOL
    • 19:30
      VICENZA CALCIO - NOVARA CALCIO
    • 19:30
      NOVO HAMBURGO RS - CRUZEIRO RS
    • 19:30
      EL PORVENIR - DEFENSORES DE CAMBACERES
    • 19:30
      GREAT BRITAIN - ESTONIA
    • 19:40
      BAJOR, NATALIA - TIMINA, YANA
    • 19:45
      AC LE HAVRE - RC LENS
    • 19:45
      PESCARA CALCIO - AS ROMA
    • 19:45
      SD EIBAR - ATHLETIC BILBAO
    • 19:45
      BOHEMIANS DUBLIN - SHELBOURNE DUBLIN
    • 19:45
      FOINIKAS PIRAUES AFMS - MILON AONS
    • 19:45
      NEWCASTLE UNITED - PRESTON NORTH END
    • 19:45
      PARMA CALCIO 1913 S.R.L. - FC SUDTIROL
    • 20:00
      MOREIRENSE FC - GD CHAVES
    • 20:15
      VALUR REYKJAVIK - FH HAFNARFJORDUR
    • 20:20
      GOBEL, JESSICA - RAKOVAC, LEA
    • 21:00
      FH HAFNARFJORDUR - AFTURELDING
    • 21:00
      OLENDZKA, ANETA - YOSHIDA, MITSUKI
  • 2017/04/25
    • 16:00
      Barciczanka Barcice - Poprad Muszyna
  • 2017/04/26
    • 16:30
      Wieczysta Krakow - Michalowianka Michalowice
  • 2017/04/29
    • 10:00
      MITECH ZYWIEC - GORNIK LECZNA
  • 2017/05/01
    • 18:00
      SAPIR COLLEGE - BEN GURION
  • 2017/05/11
    • 18:00
      MKP ODRA CENTRUM WODZISLAW SLASKI - POLONIA MARKLOWICE
  • 2017/05/15
    • 15:00
      FC PRUT LEOVA - REAL SUCCES
  • 2017/05/16
    • 15:00
      CF INTERSPORT AROMA - FC SINGEREI
  • 2017/05/20
    • 16:00
      ENERGETIK-NAEK NETISHYN - HC MOTOR ZAPOROZHYE
  • 2017/04/30
    • 23:00
      CLUB NACIONAL DE FOOTBALL - RAMPLA JUNIORS
  • 2017/04/23
    • 23:00
      MINNESOTA UNITED FC - COLORADO RAPIDS
    • 23:00
      CD MOTAGUA - CD REAL SOCIEDAD
    • 23:00
      JOINVILLE SC - BRUSQUE SC
    • 23:00
      NOVO HAMBURGO RS - GREMIO FBPA RS
    • 23:00
      CRICIUMA SC - CHAPECOENSE SC
    • 23:00
      MINEROS DE ZACATECAS - CIMARRONES DE SONORA
    • 23:00
      BARCELONA SC - FUERZA AMARILLA S.C.
    • 23:00
      TOROS DE ARAGUA - COCODRILOS DE CARACAS
    • 23:15
      CLUB CORTULUA - AMERICA DE CALI
    • 23:30
      INDEPENDIENTE SANTA FE - RIONEGRO AGUILAS
    • 23:30
      CA TALLERES DE CORDOBA - GODOY CRUZ A.T.
    • 23:30
      CHINANDEGA FC - SEBACO
    • 23:40
      BEKTAS E / MARAND S - AHN K / CABRERA L